Rekrutacja do Programu Mobilności Studentów i Doktorantów MOST do 30 XI 2023

31.10.2023 Oferty

program_most_2023-1280.jpg

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej rekrutacji do Programu Mobilności Studentów i Doktorantów MOST.

Program MOST, koordynowany przez Uniwersytecką Komisję Kształcenia na zlecenie Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich, umożliwił wyjazd na inną uczelnię krajową już ponad 10 tysiącom osób. Oferta Programu sukcesywnie zwiększa się – obecnie obejmuje 29 polskich uczelni, a studenci każdego stopnia studiów mogą wybierać spośród kilku tysięcy kierunków i specjalności.

Co najistotniejsze Program MOST umożliwia studiowanie na uczelni przyjmującej nie tylko na takim samym kierunku jak na uczelni macierzystej, ale także na kierunku pokrewnym. Skorzystanie z oferty Programu jest możliwe nawet wtedy, gdy było się już uczestnikiem Programu Erasmus. Zasada oczywiście działa również w drugą stronę – bycie MOST-owiczem nie uniemożliwi wyjazdu „na Erasmusa”.

Szczegóły dotyczące funkcjonowania Programu MOST są dostępne zarówno na stronie internetowej Programu, jak i na portalu społecznościowym Facebook:

Rekrutacja na semestr letni potrwa do 30 listopada 2023 r.

Zapraszamy!